Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdür Vekili ve Yeni Oluşan Okul Aile Birliği, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i makamında ziyaret etti.

Cuma, 24 Şubat 2017 13:34

Okul Müdür Vekili Tamer Saral başkanlığında, Okul Aile Birliği Başkanı Göral Çobanyıldız ’in da yer aldığı heyet, Belediye Başkanı İsmail Arter’e yaptıkları ziyaretinde okul için yapmayı planladıkları projelerini ve okulun sıkıntılarını aktardı.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, okul müdür vekili Tamer Saral ve göreve yeni gelen okul aile birliği başkanının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, gençlerin ülke geleceği için önemli olduğunu onların daha iyi ortamlarda eğitim almaları için üzerlerine düşen ne görev varsa yapmaya hazır olduklarını söyledi. Ülkemizde meslek liselerinin verdiği eğitimin önemli olduğunu bu okullardan mezun olan gençlerin iş gücüne katkıları açısından önemine vurgu yaptı.

Okul Müdür vekili Tamer Saral ise, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter ile sürekli iletişim halinde olduklarını, bugün yaptıkları ziyarette okulun ihtiyaçları ile ilgili bilgi vereceklerini ifade ederek, sorunların sürekli olduğunu ama İsmail Arter’in bölge okullarına pozitif ilgisinden dolayı kısa zamanda çözüldüğünü ifade etti. Başkan Arter’in kendilerini kabul ettiği için teşekkür etti.

Okul Aile Birliği Başkanı Göral Çobanyıldız  ise, hem bazı taleplerle ilgili bilgi vermek hem de yapmayı istedikleri projelerini sunmak için ziyaret ettikleri Belediye Başkanı İsmail Arter’in okullara yaptıkları katkıları ve bu konudaki olumlu yaklaşımını bildikleri için projelerinin destek olacaklarına inanç belirtti. Belediye Başkanı İsmail Arter’in kendilerini bu yoğun programında zaman ayırdığı için teşekkür etti.

Okunma 202 defa

Trip Rent a carKıbrıs Oto KiralamaKıbrıs Araç KiralamaNoyanlar Estateİnce EstateTüp Bebek KıbrısTüp Bebek Merkezi - KıbrısTosbik