UBP LEFKOŞA MİLLETVEKİLİ SUCUOĞLU BAŞKAN İSMAİL ARTER’E “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİNDE BULUNDU

UBP LEFKOŞA MİLLETVEKİLİ SUCUOĞLU BAŞKAN İSMAİL   ARTER’E “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİNDE BULUNDU
UBP Lefkoşa Milletvekili Faiz Sucuoğlu, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni dönemde başarılar diledi.
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, Sağlık Eski Bakanı Dr. Faiz Sucuoğlu’nun hayırlı olsun ziyareti vesilesiyle hem ülke gündemini hem de Gazimağusa ile ilgili konuları görüşme fırsatı bulduklarını, hem UBP’ye hem de Faiz Sucuoğlu’na kendisine verdikleri destek için teşekkür etti. Kendisine verilen desteğin, aynı zamanda sorumluluk da yüklediğini ifade eden Arter, destek verenleri pişman etmemek için bu sorumluluk bilinciyle 4 yıllık dönemde çok çalışacağını kaydetti.  
 
UBP Lefkoşa Milletvekili Dr. Faiz Sucuoğlu konuşmasında, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e hayırlı olsun ziyareti yaptıklarını ifade ederek, çok düzeyli bir seçim süreci yaşandığını, Kıbrıs Türk toplumuna da yakışanın bu olduğunu ifade etti. Geçen dönemde çok başarılı işlere imza atan, çevre düzenlemelerinden yıllarca el atılamayan sorunlara el atıp başarıyla sonuçlandıran Başkan İsmail Arter’in Gazimağusa için bir şans olduğunu, Başkan Arter’in önümüzdeki görev süresinde daha başarılı olacağını, çıtayı daha da yükselteceğini ve özelde Gazimağusa genelde ise ülkeye katkılarının devam edeceğini belirtti. Sucuoğlu, Başkan İsmail Arter’i kutlayarak yeni dönemde başarılarının devamını diledi.

FOTOĞRAF GALERİSİ